Autor Tema: Chat Rumano  (Leído 503675 veces)

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
  • ruamanazaragozanagreenacústicaeléctrica :))
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11840 en: 04 de Enero de 2011, 10:32:41 am »
vad k inca sunteti in vacanta ...pupici si distractie placuta...a mea soseste sapt viitoare
Love u db !!! Siempre contigo!

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11841 en: 06 de Enero de 2011, 09:15:12 pm »
se sfarsesc si sarbatorile  ...pup

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11842 en: 07 de Enero de 2011, 11:11:06 pm »
Ajung c-am tarziu dar vreau sa urez un calduros la multi ani tuturor bisbalerilor ce poarta numele d Ion/Ioana. PUPICI

bianc@davidb

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11843 en: 08 de Enero de 2011, 03:15:55 pm »
bunaaaaaaaaa!!!!!!!!! iata-ma si pe mine pe aici. va poops pe toate si va urez un weekend sooper fain!!!!

Speanna

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11844 en: 08 de Enero de 2011, 07:23:35 pm »

I consider, that you are mistaken. I suggest it to discuss. Write to me in PM.    

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11845 en: 09 de Enero de 2011, 12:00:42 pm »
spam pe chatul nostruuu...asta ne mai lipsea...besos

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://www.davidbisbalfanclub.ro/
Chat Rumano
« Respuesta #11846 en: 11 de Enero de 2011, 04:53:25 pm »
Cita de: drusk33

Mony

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11847 en: 13 de Enero de 2011, 01:47:56 am »
gracias moni...
am trecut sa las si eu salutul meu..in urmatoarele 5 zile nu voi putea intra asa k las chatul pe mainile voastre...pupik.mICRO se duce sa bisbalizeze Milano hahahah..BESOS

bianc@davidb

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11848 en: 15 de Enero de 2011, 06:29:43 pm »
buna seara tuturor!!!!!! uff abia am ajuns si eu pe aici ca am avut o saptamana de pomina. da totul e bine cand se termina cu bine!!!   voi ce mai ziceti ca faceti???? ce mai e nou pe aici???

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11849 en: 16 de Enero de 2011, 10:20:00 am »
Cita de: bianc@davidb
buna seara tuturor!!!!!! uff abia am ajuns si eu pe aici ca am avut o saptamana de pomina. da totul e bine cand se termina cu bine!!!   voi ce mai ziceti ca faceti???? ce mai e nou pe aici???

Hola, Bianca! Pe aici nu prea mai e nimic nou, dupa cum vezi e cam pustiu... Probabil mai toata lumea e ocupata acum la inceput de an, sau poate e inca in concediu, cum e Micro a noastra, de exemplu   , care s-a dus la Milan sa-i inverzeasca si sa-i bisbalizeze pe italieni.   Suerte, Dianita! sa vii cu multe poze si sa ne povestesti cum a fost..

Va pupic pe toate si sper sa auzim numai de bine!!!
Feliz domingo a todos!
besos
Mony

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11850 en: 19 de Enero de 2011, 11:34:59 pm »
a fost frumos monicel...multa inghetata+pizza si paste si multi mullti "bunoci" ...of doamne sunt mortali italienii astia    

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11851 en: 20 de Enero de 2011, 12:27:54 am »
noapte buna!

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11852 en: 20 de Enero de 2011, 10:35:22 pm »
a fost frumos monicel...multa inghetata+pizza si paste si multi mullti "bunoci" ...of doamne sunt mortali italienii astia    
or fi Diana cum zici tu, dar am auzit ca sunt cam perversi..  
besicos
Mony

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11853 en: 22 de Enero de 2011, 01:11:15 am »
jaja moni.or fi si perversi si neperversi.Nu ii putem baga in aceasi oala pe toti.La batranete in Italia vreau sa mor jajaja ...asta daca nu ajung mai devreme )

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11854 en: 22 de Enero de 2011, 07:43:30 pm »
jaja moni.or fi si perversi si neperversi.Nu ii putem baga in aceasi oala pe toti.La batranete in Italia vreau sa mor jajaja ...asta daca nu ajung mai devreme )

Cuuumm??? no puedo creerlo! sa lasi tu Spania, tara ta adoptiva, pentru Italia??...hmmm..
eu una vreau sa mor in Spania    
besos a todos si sa aveti un weekend placut!

Mony

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11855 en: 22 de Enero de 2011, 11:43:14 pm »
eu as vrea si maine sa traiesc in italia  . O iubesc d mica ..

bianc@davidb

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11856 en: 23 de Enero de 2011, 11:28:16 am »
va salut va pupacesc si ies ca am timpul cronometrat   !!!!!!!! ne mai auzim!!!!!!

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11857 en: 24 de Enero de 2011, 11:36:59 am »
un inceput d saptamana d nota 10...besos..

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11858 en: 25 de Enero de 2011, 03:19:33 pm »
am trecut sa va salut..pupicei

Desconectado anusca

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://
Chat Rumano
« Respuesta #11859 en: 26 de Enero de 2011, 07:14:21 pm »
Holaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Oooooo daaaaa.........A trecut o groooooooooooooaza de vreme de cand nu am mai fost pe aici,dar asta nu inseamna ca v-am uitat.  Vreau sa-mi cer scuze ca n-am mai dat semne de viata, ca am lipsit pentru o buuuuna perioada de timp, dar anul asta e unul decisiv pentru mine; am licenta, examene,sesiune plus vreo doua restante  Din pacate, la tema pentru licenta, ca fac pe cultura pop, nu am putut sa-l aleg pe David, pentru ca trebuia sa aiba legatura directa cu America...........Asa ca mi-am ales Elvis Presley........ Daca venea vorba de partea latino, in mod sigur Bisbi era pe primul loc......

Vreau sa va multumesc aici pentru mesajele de felicitare primite, sa ma iertati daca nu v-am raspuns la unele din ele sau n-am apucat sa va trimit un mesaj de Craciun sau Anul Nou. Acum realizez ca am avut un an atat de agitat, inca ma bucur pentru simplul fapt ca neuronii mei sunt inca la locul lor si nu s-au incurcat foarte tare  S-au intamplat o grooooooooooaza de chestii......

Mai intai, dupa concertele din august si Serbarile Timisoreana, am avut parte in septembrie de o saptamana foooooooarte pliiiina, cand nebunici a venit si a stat la mine  Au fost o groaza de momente haioase, dar si unele mai putin placute. Una peste alta, mama s-a inteles foarte bine cu el; astia doi vorbeau mai mult decat mine la un loc......  A fost foarte fain si o experienta unica  

In octombrie, nici nu incep bine facultatea si vine tata acasa, am plecat in Moldova, la nunta varului meu......Inca o saptamana de vacanta (Yeeeeeeei!) Niste temperaturi de minus cateva grade, un strop de gheata, soare, rasete, poze facute langa tomberonul de gunoi, cu manusile de gradinar in mana......Eh, o chestie mirobolanta rau de tot  

Pe 1 noiembrie, am simtit ca imi cade Cerul in cap. Povestea mea de dragoste ia sfarsit, sweety nu mai este sweety, puiutul dispare din peisaj, devine incet incet bebe sau dragule. Acum, privind inapoi, imi dau seama ca a fost cel mai bun lucru pentru amandoi. Au fost momente dureroase, dar cel mai important e ca am ramas prieteni si vorbim la cateva zile. Relatia a ramas una buna si omul imi poarta in continuare de grija.

In decembrie, am alergat dupa teme de licenta, am fugit putin prin Vama Veche de Rev, au fost alte zile pline de rasete si experiente unice, de genul facut mancare, ars mancare dar stiut recuperat ce s-a ars, incalzit la focul unui aragaz mic cu doua ochiuri, invatat jucat poker, mers din senin in Bulgaria, pierdut pe acolo ace de siguranta, ratacit pe acolo in loc de ajuns la Castelul Regina Maria sau Gradina Botanica. A fost frumos si in mod sigur o sa ma intorc in vama  

Dupa toata nebuniile traite in ultimele luni, realizez ca am crescut, incep usor usor sa ma maturizez, sa-mi croiesc singura drumul in viata, sa ma raportez mai intai la mine si apoi la ceilalti, sa fiu eu, aceeasi nebuna dintotdeauna, dar in alte situatii si cu alte stari de spirit. Avalansa asta de evenimente mi-a prins al naibii de bine si chiar ma bucur pentru fiecare clipa traita, fie ea vesela sau trista. M-au ajutat sa devin cine sunt azi si asta e tot ce conteaza.

Mai nou, mi s-au deschis ochii pe un coleg de grupa.......Sunt toate sansele ca lucrurile sa fie reciproce, dar trebuie sa renunte la timiditate. Omul asta imi era antipatic pana anul trecut.......Acum, din senin, am realizat ca e un tip fooooooooarte ok, deschis si langa care te poti simti in siguranta (si statura lui il face sa fie asa  ). Va tin la curent cu tot ce se intampla si dupa ce scap de examene, sper sa ajung  mai des pe aici.

Bun venit in randul nostru, Sorin! Ne bucuram sa te avem printre noi!

Aveti grija de voi toti si sa stiti ca nu v-am uitat!

p.s: La multi ani pe 2011!

« última modificación: 26 de Enero de 2011, 07:18:51 pm por anusca »