Autor Tema: Chat Rumano  (Leído 504052 veces)

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
  • ruamanazaragozanagreenacústicaeléctrica :))
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11940 en: 21 de Marzo de 2011, 11:32:33 pm »
buenas noches bellasss...besitos
Love u db !!! Siempre contigo!

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11941 en: 23 de Marzo de 2011, 12:17:48 am »
vise placute!!!

Desconectado Michaela

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://
Chat Rumano
« Respuesta #11942 en: 23 de Marzo de 2011, 09:18:14 pm »
Hola!  
sus cu noi!

pupicei!
Siempre con David Bisbal - Club de fans Oficial Rumanía

web fan-club oficial rumano: www.davidbisbalfanclub.ro

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11943 en: 25 de Marzo de 2011, 09:23:42 am »
yuhuuu zgz este plina d afisele d concert cu db )))o mare placere cand ma duc cu#dayo dimineata sa isi faca turica
Pupici, sper ca sunteti toate bine.

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11944 en: 26 de Marzo de 2011, 12:10:06 am »
feliz fin d semana...besitos niñas!!

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11945 en: 26 de Marzo de 2011, 11:51:48 pm »
salutisfetelor....o duminik in familie va doresc, sa va incarcati bateriile ptr saptamana ce vine

Angela2

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11946 en: 28 de Marzo de 2011, 12:11:34 pm »
buna ziua dragelor ,
va pup si va doresc o saptamana minunata

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://www.davidbisbalfanclub.ro/
Chat Rumano
« Respuesta #11947 en: 28 de Marzo de 2011, 11:43:49 pm »
Cita de: drusk33
yuhuuu zgz este plina d afisele d concert cu db )))o mare placere cand ma duc cu#dayo dimineata sa isi faca turica
Pupici, sper ca sunteti toate bine.

hmmm...si nu ne pui si noua nicio poza sa te vedem si noi pe langa afis...macar atat sa vedem daca la conci nu putem ajunge...jajaaaa
O saptamana frumoasa tuturor!
Besitos a toda la familia!
Mony

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11948 en: 01 de Abril de 2011, 09:34:27 am »
promit k am sa pun moni )))besitos
Aaaaa si aveti grija, la cat mai putine pacaleli.kisses

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11949 en: 02 de Abril de 2011, 04:15:50 pm »
¡Hola, mis niñas! ¿Qué tal estáis?
¡Feliz sábado y muy buen fin de semana a tod@s!
un besazo gigante

« última modificación: 02 de Abril de 2011, 04:27:57 pm por Monnicka »
Mony

bianc@davidb

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11950 en: 03 de Abril de 2011, 12:12:30 pm »
hello!!!! va era dor de mine???   mie imi era de voi dar ce sa fac ..... abia mai am timp ca e greu si cu scoala si cu lucru si mai nou si cu alte cursuri de formare pe care le fac. sper ca voi sunteti bine sanatoase si frumoase ca si pana acum. va doresc un sfarsit de weekend sooper frumos si o saptamana asa cum v-ati propus sa o aveti!!!! va imbratisez cu drag si va pupacesc de numa numa!!!!!!

diobbimbaltem

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11951 en: 05 de Abril de 2011, 02:49:56 am »
This actually answered my drawback, thank you! exercise bike vs cross trainer

Desconectado anusca

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11952 en: 11 de Abril de 2011, 07:40:19 pm »
Holaaaaa!!!!!!! Ce mai faceti, fetelor? Sunteti bine, sanatoase si  voioase?  

Eu sunt in perioada in care incep sa cresc intr-un an cat altii in 10  Mi s-au intamplat foarte multe lucruri in ultimele 4 luni....Mi-am dat seama cat de mult m-am maturizat, cate am putut sa invat, cat de diferita pot fi fata de anul trecut pe vremea asta (probabil ca voi ramane mereu un copil nebun, care va rade cu gura pana la urechi si ii va molipsi pe toti in jur cu energia ei, dar asta e partea a doua  ), cat de important este sa ai propriile tale principii intr-o societate plina de mizerie, cat de mult conteaza profunzimea omului in sine si experienta de viata a fiecarei persoane de care te inconjori.

Ultimele luni mi-au dat sansa sa cunosc o multime de oameni si caractere. Am ajuns in medii mai mult sau mai putin vicioase, am vazut persoane fara viitor (din propria lor greseala) sau care de abia acum realizeaza cat de mult au gresit si incearca, incetul cu incetul sa se departeze de mediul respectiv. Am ras, am plans pana la epuizare, apoi m-am ridicat de jos, m-am scuturat de praf si am mers mai departe. Am lasat la o parte visele cu printi pe cai albi si m-am izbit de realitatea dura a vietii, a orasului si a oamenilor. Am zis ca nu mai pot, m-am speriat apoi am inaintat cu pasi mici dar siguri  Le-am luat pe toate asa cum au venit si am privit dincolo de aparente. Uneori m-am inselat, alteori, nu. In momentul de fata, toata nebunia asta a inceput sa ma ia pe sus......Foarte multe emotii, trairi peste trairi......Reactii ce se intorc ca un bumerang in viata mea, un viitor nesigur, confuzii interioare si o mie de dorinte.....

Mai sunt cateva luni pana cand mi se va decide viitorul. Pana cand voi da licenta si voi incepe sa-mi construiesc singura viata, pas cu pas. Imi doresc ca toate sa iasa bine si sa pot invata cat mai multe pe parcurs  

In rest, sunt bine, incerc sa iau de la fiecare persoana noua ce este mai bun si sa scot la suprafata tot ce este mai bun din cei din jurul meu, cei care nu au avut ocazia sa-si arate adevaratele calitati sau pur si simplu, s-au pierdut pe drum si in momentul de fata, invata ca in viata asta exista si oameni ce-i pot ajuta  

Imi este tare dor de voi si de conferintele noastre pe mess......Aveti grija de voi, de cei dragi voua si sper sa ne auzim cu vesti bune! V-am pupacit! Miiiiiiiles de abrazos y besitos! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

LOCCA POR EL DB_RQTAS DE MAR

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11953 en: 12 de Abril de 2011, 11:55:23 am »
Cita de: anusca
Holaaaaa!!!!!!! Ce mai faceti, fetelor? Sunteti bine, sanatoase si  voioase?  

Eu sunt in perioada in care incep sa cresc intr-un an cat altii in 10  Mi s-au intamplat foarte multe lucruri in ultimele 4 luni....Mi-am dat seama cat de mult m-am maturizat, cate am putut sa invat, cat de diferita pot fi fata de anul trecut pe vremea asta (probabil ca voi ramane mereu un copil nebun, care va rade cu gura pana la urechi si ii va molipsi pe toti in jur cu energia ei, dar asta e partea a doua  ), cat de important este sa ai propriile tale principii intr-o societate plina de mizerie, cat de mult conteaza profunzimea omului in sine si experienta de viata a fiecarei persoane de care te inconjori.

Ultimele luni mi-au dat sansa sa cunosc o multime de oameni si caractere. Am ajuns in medii mai mult sau mai putin vicioase, am vazut persoane fara viitor (din propria lor greseala) sau care de abia acum realizeaza cat de mult au gresit si incearca, incetul cu incetul sa se departeze de mediul respectiv. Am ras, am plans pana la epuizare, apoi m-am ridicat de jos, m-am scuturat de praf si am mers mai departe. Am lasat la o parte visele cu printi pe cai albi si m-am izbit de realitatea dura a vietii, a orasului si a oamenilor. Am zis ca nu mai pot, m-am speriat apoi am inaintat cu pasi mici dar siguri  Le-am luat pe toate asa cum au venit si am privit dincolo de aparente. Uneori m-am inselat, alteori, nu. In momentul de fata, toata nebunia asta a inceput sa ma ia pe sus......Foarte multe emotii, trairi peste trairi......Reactii ce se intorc ca un bumerang in viata mea, un viitor nesigur, confuzii interioare si o mie de dorinte.....

Mai sunt cateva luni pana cand mi se va decide viitorul. Pana cand voi da licenta si voi incepe sa-mi construiesc singura viata, pas cu pas. Imi doresc ca toate sa iasa bine si sa pot invata cat mai multe pe parcurs  

In rest, sunt bine, incerc sa iau de la fiecare persoana noua ce este mai bun si sa scot la suprafata tot ce este mai bun din cei din jurul meu, cei care nu au avut ocazia sa-si arate adevaratele calitati sau pur si simplu, s-au pierdut pe drum si in momentul de fata, invata ca in viata asta exista si oameni ce-i pot ajuta  

Imi este tare dor de voi si de conferintele noastre pe mess......Aveti grija de voi, de cei dragi voua si sper sa ne auzim cu vesti bune! V-am pupacit! Miiiiiiiles de abrazos y besitos! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

te pupacesc si imi place cum gandesti, acum sa se decida si viitorul in ceea ce priveste vreun concert, sa ne inconjuram cu Bisbi, no????/tare dor imi este de el, si de voi, implicit!!!!

Va pupacesccccccc!

Desconectado anusca

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11954 en: 12 de Abril de 2011, 06:54:51 pm »
Cita de: LOCCA POR EL DB_RQTAS DE MAR
te pupacesc si imi place cum gandesti, acum sa se decida si viitorul in ceea ce priveste vreun concert, sa ne inconjuram cu Bisbi, no????/tare dor imi este de el, si de voi, implicit!!!!

Va pupacesccccccc!
Of, Geo.......daca ai sti de cate ori m-am lovit de pereti in perioada asta.....si cel mai mult in ultima luna......daaaar, nu am ce face........trebuie sa merg inainte si sa-mi vad macar de viitoarea mea cariera, daca in partea cealalta lucrurile se schimba in fiecare zi, daca valul vietii uneori pleaca si alteori apare mai mare decat ma astept.....Pana la urma, trebuie sa fim optimisti, sa invatam din fiecare pas facut si sa privim in urma zambind si impacati cu oamenii pe care i-am cunoscut candva ( ca unii poate mai fac si acum parte din viata noastra, intr-o alta calitate decat inainte, poate fi totusi un lucru pozitiv   ) si cu care sunt sigura ca viata ne va pune iar si iar fata in fata, pana cand se va lua o decizie finala   E greu, dar nu imposibil sa ne gasim pana la urma, pacea interioara.....

Ma crezi ca de multe ori, ma surprind pe mine insami cu gandurile astea? Wooooooow.......Am doar 21 de ani, 4 luni si 12 zile si ma simt de parca as avea 25......Au fost prea multe lucruri intr-un timp extrem de scurt. Viata m-a aruncat cand intr-o parte, cand in alta.....In secunda asta am atins norii si in urmatoarea am cazut in prapastie....apoi am fost iar in al noualea Cer si am ajuns in abis.....si tot asa, in toata perioada asta....

Doamne Ajuta sa fie si un concert cu Bisbi pe aici, cat mai repede!  

Te-am pupacit si ai grija de tine! >:D< :*:*:*:*:*

Angela2

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11955 en: 13 de Abril de 2011, 08:44:58 am »
neata :* va pup dulce  sa aveti o zi minunata

Desconectado anusca

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11956 en: 13 de Abril de 2011, 09:29:12 am »
Cita de: Angela2
neata :* va pup dulce  sa aveti o zi minunata
Neata, Angi! Si tu la fel sa ai :* Pupici :*:*:*:*

Desconectado drusk33

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11957 en: 13 de Abril de 2011, 11:44:16 pm »
os mandas muchos besosssss

sunt intr-o perioada super dificila si ocupata  
nu am uitat de voi, pupilici

Angela2

• Visitante
Chat Rumano
« Respuesta #11958 en: 14 de Abril de 2011, 09:56:17 am »
va pup :* o zi frumoasa sa aveti

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
Chat Rumano
« Respuesta #11959 en: 14 de Abril de 2011, 06:45:20 pm »
Hola, chicas! Q tal todo??
Hoy empieza "David Bisbal Acústico"   jijijiiiiiiii q alegriiiaaa!!
poate la toamna prind si eu vreun conci   tre' sa ma apuc de pe acum sa fac matanii poate asa se indura Doamne-Doamne si face vreun milagrito sa ma sincronizez cu vreun conci ceva...jajajaaa
va pupic pe toate..muaaahh
Mony