Autor Tema: Chat Rumano  (Leído 504024 veces)

Desconectado Popliceanu Nicoleta

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
Re:Chat Rumano
« Respuesta #12000 en: 23 de Septiembre de 2011, 06:05:57 pm »
Bine v-am gasit! :) kisses

Bine ai venit Nico, te imbratisez cu drag! Iti trimit o poza pentru bine ai venit! jijijii love u

Hello Georgiana! te pup si eu ! Multu ca mi-ai aratat cum functioneaza ! love you too

Desconectado Popliceanu Nicoleta

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12001 en: 23 de Septiembre de 2011, 06:08:16 pm »

Bine ai venit Nico, te imbratisez cu drag! Iti trimit o poza pentru bine ai venit! jijijii love u

M-am pierdut din nou? Sa vedem..............

Desconectado GYORGY

• Novato
  • *
  • Oigo su voz, aun que no está
    • Ver Perfil
« Respuesta #12002 en: 23 de Septiembre de 2011, 06:35:39 pm »
Cu placere!!!
Es este amor que enciende al corazón, y el mismo amor será mi perdición. Fui condenado a quererte sin razón, y corre por mis venas la pasión. Nada impedirá que te ame!!!

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://www.davidbisbalfanclub.ro/
« Respuesta #12003 en: 23 de Septiembre de 2011, 07:10:02 pm »

Hola, Nico! Bine ai venit printre noi! pupici si tie

Un weekend placut tuturor!
muuaaaah
Mony

Desconectado GYORGY

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12004 en: 23 de Septiembre de 2011, 07:36:10 pm »
Mi Mojitooo, no llores!!! asta e, va trebui sa te inregistrezi din nou. au mai patit-o si altii. :(
Oricum, ce conteaza daca loca e noua sau veche, tot loca ramane...jajajaaaa
Feliz finde a todos!
muuuuuaaah

hahahaha manita, acum vazui :o :o!! c tare , lov u  :-*
Es este amor que enciende al corazón, y el mismo amor será mi perdición. Fui condenado a quererte sin razón, y corre por mis venas la pasión. Nada impedirá que te ame!!!

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
« Respuesta #12005 en: 23 de Septiembre de 2011, 07:45:02 pm »
Mi Mojitooo, no llores!!! asta e, va trebui sa te inregistrezi din nou. au mai patit-o si altii. :(
Oricum, ce conteaza daca loca e noua sau veche, tot loca ramane...jajajaaaa
Feliz finde a todos!
muuuuuaaah

hahahaha manita, acum vazui :o :o!! c tare , lov u  :-*

:P pueeees..n-am dreptate??...
jijiiiii..yo tambien, mi Mojito lindo!!!
Mony

Desconectado GYORGY

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12006 en: 23 de Septiembre de 2011, 07:59:31 pm »
Ai aiiii, loca loca loca! muahhhh

Desconectado bisbalitadb

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12007 en: 23 de Septiembre de 2011, 09:37:50 pm »
bUNA seara fetelor ce mai faceti voi ? ce mai este nou pe aici eu mi-am facut alt cont tot cu numele asta ca ala nush ce avea  :(

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
« Respuesta #12008 en: 23 de Septiembre de 2011, 10:28:56 pm »
bUNA seara fetelor ce mai faceti voi ? ce mai este nou pe aici eu mi-am facut alt cont tot cu numele asta ca ala nush ce avea  :(

Hola, Niko! Imi pare rau ca ti-ai pierdut contul avut anterior. Nu esti singura insa care a patit asta, Georgy a avut aceeasi problema. O data cu mutarea pe noul forum s-au ivit si astfel de situatii, cel mai important insa e ca am scapat de toate spamurile de pe vechiul forum.  :)
Ai putea sa-mi zici ce nickname aveai inainte, dupa nick-ul nou nu reusesc sa fac nicio asociere cu userii anteriori, sorry!  :P
besitos
Mony

Desconectado bisbalitadb

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12009 en: 26 de Septiembre de 2011, 11:47:02 am »
buna fetelor poi monika tot pe asta l-am avut :D  stiti cumva david ajunge si pe la noi anu asta  :( va doresc o saptamana frumosa besitos

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
« Respuesta #12010 en: 30 de Septiembre de 2011, 08:09:41 pm »
buna fetelor poi monika tot pe asta l-am avut :D  stiti cumva david ajunge si pe la noi anu asta  :( va doresc o saptamana frumosa besitos

Hola, draga mea! Din pacate nu cred ca ajunge anul asta la noi. :( are deja agenda foarte incarcata, urmeaza sa inceapa in curand a doua parte a turneului acustic in Spania si, de asemenea, are concert pe 30 octombrie in Paris. Daca ai posibilitatea si ocazia merita sa asisti la un asemenea concert. Deocamdata sunt singurele variante pt. a-l putea vedea.

un sfarsit de saptamna cat mai placut!
besitos
.
Mony

Desconectado bisbalitadb

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12011 en: 01 de Octubre de 2011, 05:41:15 pm »
DEOCAMDATA NU AM BANI CA TOCMAI AM TERMINAT LICEUL SI IMI CAUT JOB POATE LA ANUL  ;D imi strang bani si vamos a espana :P

Desconectado GYORGY

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12012 en: 03 de Octubre de 2011, 11:25:36 pm »
Vamos a dormir fierras:))) ;D besosi pufosi

Georgi

Desconectado bisbalitadb

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12013 en: 04 de Octubre de 2011, 02:59:55 pm »
Vamos a dormir fierras:))) ;D besosi pufosi

Georgi
y por que somos fieras? que hicimos ?  :-*

Desconectado bisbalitadb

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12014 en: 09 de Octubre de 2011, 10:01:52 am »
 :'( ce urat e la bucuresti  :(

Desconectado GYORGY

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12015 en: 11 de Octubre de 2011, 11:08:31 pm »
O seara buna Bisbalitele mele dragi! Va imbratisez cu drag...muachhhhhhhh :-*

Desconectado GYORGY

• Novato
  • *
    • Ver Perfil
« Respuesta #12016 en: 22 de Octubre de 2011, 09:45:50 am »
Lo mas felices años de mi vidaaaaaaaa! Gracias DAvid que existes, desde cuando te he visto ....fue amor a la primera vista, de todo, tu carita, tu voz impresionante, tu rulos, tu cariño, tu forma de ser....todo todito...un beso y un abrazo enorme DAvid. SiempreConDB Club de FAns RUmania

Desconectado anusca

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://
« Respuesta #12017 en: 23 de Octubre de 2011, 02:25:54 pm »
Un gran Holaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! a todas!!!! Woooow, cat timp a trecut de cand am scris ultima data pe aici........Se vede ca m-a luat rau de tot valul dupa licenta ;D :P

Deeeeeeci, sa va povestesc ce mi s-a mai intamplat in ultimele luni.......

Am luat licenta cu bine (Rock and Roll si Elvis Presley :P) cu doi de 10 si un 9 (proful care mi-a dat 9 avea un dinte impotriva mea, pentru ca nu am acceptat sa ma faca proasta in fata, intr-un mod subtil si i-am zis tot in engleza, zambind la el, ca toti murim la un moment dat ;D si pentru chestia asta mi-a dat 9 la licenta in loc de 10 ;D si imi mai este si vecin, sta la blocul urmator de mine :P) , am scapat si de stresul asta......Ce petrecere pe plaja a mai fost dupa aia.......S-a lasat cu vodka, sticle de vin alb, bere, cafea la termos, pufuleti si tot felul de alte prostii :P Oricum, a iesit fain de tot, pana la urma......

Asa.......Dupa aia, am apucat sa fac si eu cateva plaji, m-am apucat de slabit (am dat jos vreo 8 kg pana acum, de pe la mijlocul lui iulie si pana in septembrie; acum poate ca am mai slabit un pic, nu-mi dau seama, dar blugii se largesc pe zi ce trece :D am facut doua luni de sala, cu aerobic, fitness si sauna) si fara dulciuri si alte prostii......Bineinteles, in fiecare seara eram cu nebunii mei prin zona si ni se intampla uneori sa vedem rasaritul de pe acoperisul unor galerii care fusesera candva magazine....Era superb......Ce cafea buna putea sa fie aia la 7-8 dimineata, bauta pe un acoperis imeeeeens.......Vaaaaai......Si cu niste covrigei cu mac si toti zgribuliti, asteptand sa ne bata si pe noi o raza de soare pe fata..... (ala era "living-ul" nostru, cum zicem noi :P)

In august, au inceput concertele......Ba o Timisoreana (si o seara de distractie pe plaja Modern, cu toooooata lumea si o grooooooaza de poze) ba un Ursus (a doua zi de concert de Ursus, noi am plecat in Vama Veche; Doamne, cum au iesit treburile si pe acolo ;D ne-am intors cu nasu', cu trenul, ca nu mai aveam bani la noi), am mai stat si pe acasa uneori, dar de obicei, dimineata cand ne trezeam, mancam si spre seara plecam toti din case si mai veneam a doua zi, de cele mai multe ori :P Am mai stat si pe la prieteni, ne-am mai strans care pe unde a mai putut si am petrecut cu totii, mereu :) Ah, tot in luna asta, am aflat unele lucruri despre o anumita persoana care m-au cam socat oarecum.....(intr-un fel, ma asteptam la anumite gesturi, dar nu sa ajunga chiar atat de departe...........dap, a fost o luna destul de......agitata, daca vreti, din punct de vedere sentimental....noroc ca pana la urma, am aflat cine imi sunt cu adevarat oamenii dragi din jur si pe cine merita sa apreciez ca om, in final :) ) dar am trecut si peste astea si am mai crescut putin.......Mi-am dat seama ca oamenii vin si pleaca din viata noastra iar noi trebuie sa mergem doar inainte, pentru ca inapoi nu ne mai putem uita si oricum, nu-si are niciodata rostul sa privesti in urma; nu-ti faci decat rau si atat.....

Pe la inceputul lui septembrie, m-am inscris la master ("Comunicare si discurs intercultural in spatiul european" se numeste masterul si este in romana, de data asta :)) ) unde o sa fac doi ani de zile. Din pacate, am intrat la cu taxa momentan, dar o sa incerc sa remediez eu situatia, intr-un fel :D Am mai continuat sa ma distrez si sa tot ies......Am ajuns iar prin Vama Veche si de data asta, trei dintre noi au facut autostopul (iar am ramas fara bani) si am ajuns acasa cu un autotren care transporta azotat (dupa ce ne-am urcat si am mers o bucata de drum, am avut si noi curiozitatea sa intrebam ce transporta nenea) si bineinteles ca printre cei trei care au ajuns acasa cu un autotren plin cu azotat, am fost si eu (daca afla mama sau tata, ma omoara ;D) dupa care,o data ajunsi in oras, eu cu o prietena eram spanioloaice iar baiatul care era cu noi era "mut" si se numea Rafael iar eu eram Tona si prietena mea, Mariposa :P Asta, in cazul ne prindea controlul (ca bani de bilete inca nu aveam de unde sa facem rost). Si uite asa, am tot tinut-o noi cam toooata luna septembrie, cu tot felul de nebunii, de catarari pe unde apucam si miiiiii de rasete, jocuri, porecle si seri pliiiiine de rent, wist, poker si alte nebunii.......

Si a venit si luna octombrie......Ei, deja pe la inceputul lui octombrie, viata mea ia o alta turnura. Sunt muuuult mai fericita, linistita si impacata cu mine insami.......Toate se aseaza cum nu se poate mai bine si toate lucrurile care pana atunci erau un pic in ceata, se lamuresc.......Mai trec si pe la facultate, si prieteni, si viata personala......Incerc sa le impac pe toate si pana acum vad ca imi ies perfect ;D Am langa mine un om incredibil, care imi da o energie pozitiva extraordinara si care ma adora, indiferent de ce prostioara mai scot uneori pe gurita :-[ Am prieteni in jurul meu si sunt fericita! Ah, zilele trecute s-a deschis Cazinoul din Constanta pentru public si am fost si noi.......Am fost prima data si am urcat pe niste scari destul de inguste (era interzis sa urcam pe acolo, bineinteles :)) ) care dadeau spre acoperisul Cazinoului.....Eu n-am urcat sus de tot, ca imi era frica....A doua zi, gasca mea s-a dus iar si au facut poze, sus, pe acoperis.......Mi le-au aratat si mie, asa ca, a treia oara, am fost cu totii si ne-am suit sus de tot, pe acoperis si ne-am tot catarat pe acolo, pe unde am apucat :P Dupa vreo trei ore, vad eu jos ca cineva ne facea poze.....In secunda doi, apar si patru jandarmi care se uitau la noi:)) Va dati seama, s-a dat alarma si toata lumea a coborat jos......Cand ajungem la parter, paznicul de atunci (intre timp, l-au dat afara din cauza noastra :)) ) ne intreaba pe unde am fost, pentru ca urcasem de ceva timp pe acolo si nu ne mai intorceam si el s-a speriat si a chemat jandarmii (masina jandarmeriei tocmai ce pleca cand noi am ajuns acolo, in urma cu trei ore :P) si cand iesim afara din Cazino, vedem cum masina era parcata iar chiar in fata lui.......Trecem noi de zona aia si putin mai incolo, dam nas in nas cu doi jandarmi care ne zambeau "draguuuuuuuut" de tot.....Am facut urgent stanga imprejur si am luat-o in sus, pe o straduta, cat am putut noi de repede........Vreo 8 oameni, cu totii.......Si ieri (pentru ca noi am vrut sa ne lasam urmele pe acolo si am pus cate ceva personal intr-o cutiuta pe care am batut-o acolo in cuie, dar ne-am dat seama ca adresa pe care am lasat-o acolo era total gresita si nu era valabila si am vrut sa o schimbam) am ajuns iar la Cazino, eram doua fete si doi baieti si baietii au hotarat sa se urce ei, acolo sus (cutiuta este pusa in dreptul literei "I" de la Cazino) si noi sa stam jos si sa tinem de sase, in caz ca vin jandarmii.....Pana la urma, am intrat si noi doua in Cazino si paznicul de jos ne-a luat in "primire" din start, ne-a dat repede un pliant cum a ajuns Cazinoul in paragina dupa care am urcat sus, la etaj......Acolo, dupa ce am stat cu ochii in toate partile sa nu ne vada nimeni ca intram in camera aia din care se ajungea in alta si de acolo sus, pe scari si pe acoperis, erau baietii.......Cand ne uitam noi, paznicii blocasera deja intrarea in camera respectiva cu un lemn maaaaare de tot.......Am fi putut noi sa-l dam la o parte, dar cand ne uitam undeva departe, in spatele nostru, vedem un alt paznic care statea cu scaunul fix cu fata in camera unde eram noi, cu telefonul in mana si deja incepuse sa vorbeasca la mobil cand am ajuns si noi, fetele, si se pare ca ii anuntase deja pe jandarmii care se aflau jos si stateau frumos in masina..........Ah, si mai era si o femeie pe acolo, care iar, se plimba si ne urmarea fiecare miscare.......Asa ca, ne-am lasat pagubasi.......Cand am iesit afara din Cazino, am trecut fix pe langa masina jandarmilor care stateau, comentau si se uitau la noi (ah, v-am zis ca jandarmii ne-au vazut, pe noi, fetele cand mergeam grabite spre Cazino? :P) . Deeeeeci, ultimele zile au fost pline de peripetii (daca ma aud ai mei sau daca vad vreo poza de pe acoperis, in special, mama, o sa ma impuste direct, fara nici un avertisment ;D)

Voi ce ati mai facut in ultima vreme? Sunteti bine?

Bun venit noilor membri al fanclubului! Sper sa va simtiti bine in familia noastra!

Pana data viitoare.......Aveti maaaaaaare grija de voi si sa nu raciti!

Besitos pufosi pufosi de toooooooooot!!!!!!! :-* >:D<

Desconectado Monnicka

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
« Respuesta #12018 en: 24 de Octubre de 2011, 08:52:32 pm »
Hola, Silvia! Felicitari pentru licenta!
Se pare ca ai avut o vara plina de peripetii, distractie si nebunii  ;D
Succes la master!
multi pupici si tie! si sa ne auzim mai des pe aici....muuuuuuuah
Mony

Desconectado anusca

• Usuario Héroe
    • Ver Perfil
    • http://
« Respuesta #12019 en: 25 de Octubre de 2011, 05:43:59 pm »
Hola, Silvia! Felicitari pentru licenta!
Se pare ca ai avut o vara plina de peripetii, distractie si nebunii  ;D
Succes la master!
multi pupici si tie! si sa ne auzim mai des pe aici....muuuuuuuah

Miiiiil gracias, Moni! Oooooooo daaaaa........A fost o vara extrem de pliiiiiina de aventuri si presimt ca si toamna asta (cat a mai ramas din ea :P) si iarna vor fi la fel ;D

Doamne Ajuta si cu masterul! :D Sper sa iasa totul bine si acolo :D Sper sa ne auzim cat mai des pe aici, o sa incerc sa fac vizite cat mai dese si sa va pun la curent cu tot! :-* Miiiiles de besitos hasta entonces! Cuidense! Oleeeeeee!!!!!!;D :-*